Правила

Правила надання послуг сервісу Автолайн:

1) Портал Автолайн створено для розміщення оголошень щодо продажу комерційної техніки, запчастин і послуг у мережі Інтернет.

2) Існують такі способи реклами:
- показ оголошень щодо продажу;
- показ банерів;
- показ реклами фінансових послуг (кредит, лізинг, транспортні послуги).

3) Оголошення щодо продажу демонструються на всіх мовних версіях порталу, тоді як банери й реклама послуг – тільки на версіх, вибраних замовником послуги.

4) Об'єктами оголошень щодо продажу можуть бути:
- вантажівки;
- сідельні тягачі;
- причепи;
- напівпричепи;
- цистерни;
- автобуси;
- мікроавтобуси;
- кемпери;
- спецтехніка;
- обладнання для складів;
- сільгосптехніка;
- комунальна техніка;
- запчастини й обладнання;
- послуги (лізинг, кредити, транспорт тощо).

5) Добровільно реєструючись, користувач отримує можливість розміщувати оголошення як приватний власник та як дилер.

6) Автолайн залишає за собою право на використання особистих даних користувача для внутрішніх цілей. Особисті дані не ніде не використовуються й можуть бути розголошені тільки у разі запиту відповідних органів влади, якщо це необхідно.

7) Детальна інформація про розміщення оголошень доступна тут: Розміщення оголошень

8) Перед розміщенням оголошення необхідно його оплатити.

9) Оплата можлива в такий спосіб:
а) для одиничних оголошень — карткою VISA/MASTER CARD, PAYPAL або банківським переказом.
б) для дилерів – банківським переказом.

10) Після отримання оплати за одиничні оголошення на обліковому записі користувача буде поповнено рахунок, кошти з якого можуть бути списані для активації оголошень.

11) Після отримання оплати за оголошення від дилерів буде активовано обліковий запис продавця техніки. Зайшовши туди за допомогою логіна й пароля, користувач зможе додавати й редагувати оголошення. За бажанням користувача можна ввімкнути автоматичний режим оновлення оголошень.

12) Сервіс Автолайн не відповідає за зміст оголошень і правдивість даних, опублікованих автором оголошення.

13) Автор оголошення на сервісі підтверджує, що має авторські права для публікації тексту, фотографій, графіки й відео на порталі Автолайн.

14) Текст оголошення може містити опис лише однієї конкретної одиниці техніки, запчастини або обладнання. Внесення будь-якої іншої інформації, такої, як контакти продавця, опис діяльності та послуг компанії, інформація про іншу техніку (запчастини, обладнання) та ін., в поле "Додаткова інформація" - заборонене. Дану інформацію буде видалено, або оголошення буде заблоковано. В цьому випадку оплата за розміщення оголошення не повертається.

15) Сервіс Автолайн зберігає право редагувати оголошення, а в разі порушення чинного законодавства блокувати розміщення оголошень користувачем. У цьому випадку оплата за оголошення не повертається.

16) Ані Інтернет-портал Автолайн, ані його представники не є посередниками продажу техніки, оголошення щодо продажу якої розміщені на сайті. Про всі деталі купівлі необхідно дізнаватися безпосередньо у продавців, контакти яких є в кожному оголошенні.

17) Кожен зареєстрований користувач порталу Автолайн під час реєстрації автоматично погоджується з умовами цієї угоди.
mobile